|EN| |RU|

GAMINIAI IŠ NERŪDIJANČIO PLIENO

Šildymo technika

Gatvių valymo įrenginiai

pramoninė Skalbimo technika

Mechaninio apdirbimo detalės

Kiti gaminiai

ES paramos projektai

AB Mašinų gamykla "ASTRA" oficialus atstovas

Tarpinio gręžimo mašinos
Šios mašinos yra gaminamos pačių populiariausių 15 ir 22 kg. užkrovimų masių. Tai yra labai stiprios konstrukcijos mašinos. Jose yra panaudota dviejų elektros motorų pavara. Mašinos užtikrina puikią skalbimo kokybę ir labai tinka vaikų darželiams, viešbučiams, globos namams, o taip pat įvairioms firmoms, tame tarpe, darbo brabužių skalbimui. Mašina labai lengvai valdoma  automatiškai programatoriaus pagalba. Termostatu lengvai parenkama norima skalbimo temperatūra. Prie pamato mašina tvirtinama ankeruojamaisiais varžtais. Mašinos viršuje įmontuotas trijų didelių kamerų nuplovimo bakelis. Mašinos apdangalai, o taip pat vidinis ir išorinis būgnai yra pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno AISI 304. Sintetiniams ir vilnoniams audiniams yra numatytas palaipsninio atšaldymo metodas, kuris leidžia išvengti skalbinių „terminio šoko“. Mašinos apdangalai yra tokios konstrukcijos, kad labai lengva juos nuimti ir atlikti serviso darbus. Yra numatyta efektyvi 12 kW vandens šildymo sistema. Mašina numatyta įjungti prie šalto ir karšto vandens magistralių, bet gali būti jungiama ir tik prie šalto vandens. Mašinos yra gaminamos elektriniam ir gariniam šildymui. Daugiau informacijos žiūr. techninių charakteristikų lentelėje.

Galutinio gręžimo skalbimo mašinos  su automatiniu valdymu ir minkšta pakaba.
Jos yra gaminamos 10, 15, 24, 32, 42 ir 55 kg. užkrovimo masių. Galutinio gręžimo mašinos yra gaminamos labai stiprios ir patikimos konstrukcijos. Jose įmontuotas elektromotoras, valdomas dažnuminio keitiklio. Tai duoda galimybę nustatyti ir pakeisti skalbimo arba gręžimo greičius, priklausomai nuo skalbinių rūšies. Laisvai programuojamas mikroprocesorius suteikia galimybę pakeisti vandens lygius, temperatūras, skalbimo ir gręžimo laikus ir t.t. Yra galimybė įvesti net 99 skalbimo ciklus. Programos yra keičiamos labai paprastai mikroprocesoriaus pagalba arba naudojantis atminties korta. Minkšta pakabos sistema su amortizatoriais apačioje užtikrina labai stabilų darbą ir sumažina vibracijas iki minimumo. Tai didina mašinos patikimumą ir ilgaamžiškumą. Mašinoje įmontuotas trijų arba penkių sekcijų (priklausomai nuo užkrovimo masės) nuplovimo bakelis, atitinkantis CE standartų reikalavimus. Mašinos turi galimybę būti pajungtos prie skystųjų skalbimo priemonių šaltinio. Visi apdangalai, vidinis bei išorinis būgnai yra pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno AISI 304. Sintetiniams ir vilnoniams skalbiniams yra pritaikyta palaipsninio atšaldymo sistema, kuri leidžia išvengti skalbinių „terminio šoko“. Visi išoriniai apdangalai yra sukonstruoti taip apgalvotai, kad labai paprasta atlikti serviso darbus. Mašinos gaminamos elektrinio ir garinio kaitinimo išpildymu. Jos gali būti jungiamos prie šalto-karšto vandens magistralių, arba tik prie šalto vandens. Daugiau informacijos žiūr. techninių charakteristikų lentelėje.

Medicininės (barjerinės) skalbimo mašinos
Šios mašinos yra gaminamos 25, 35, 45, 62, 83, 120, 140, 200 kg. sausų skalbinių užkrovimo masių. Mašinos taip pat yra galutinio gręžimo, valdomos mikroprocesoriaus pagalba ir yra dviatramės. Tačiau pagrindinis jų bruožas yra tai, kad jos atitinka griežčiausius higienos reikalavimus yra medicininės (barjerinės), t.y., skalbiniai užkraunami nešvarioje skalbyklos pusėje (su atskiru įėjimu), o iškraunami švarioje skalbyklos pusėje (su atskiru įėjimu). Mašina montuojama skalbyklos pertvaroje, tokiu būdu išvengiama švarių ir nešvarių skalbinių susimaišymo. Šios mašinos yra labai stiprios konstrukcijos, patikimos ir ilgaamžės. Jose įmontuotas elektromotoras, valdomas dažnuminio keitiklio. Tai duoda galimybę nustatyti ir pakeisti skalbimo arba gręžimo greičius, priklausomai nuo skalbinių rūšies. Laisvai programuojamas mikroprocesorius suteikia galimybę pakeisti vandens lygius, temperatūras, skalbimo ir gręžimo laikus ir t.t.. Yra galimybė įvesti net 99 skalbimo ciklus. Programos yra keičiamos labai paprastai mikroprocesoriaus pagalba arba naudojantis atminties korta. Dviatramiai guoliai užtikrina ilgą ir pastovų mašinų darbą. Minkštos pakabos sistema ir debalanso eliminavimo įrenginys, spiruoklių sistema su oro pagalvėmis ir amortizatoriais sukelia labai mažas vibracijas. Tai užtikrina tolygų ir labai patikimą mašinų darbą. Yra sumontuotas nerūdijančio plieno nuplovimo bakelis su penkiais keičiamais didelės talpos dozavimo indais skalbimo priemonėms. Mašinos turi galimybę būti pajungtos prie skystųjų skalbimo priemonių šaltinio. Visi apdangalai, vidinis bei išorinis būgnai yra pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno AISI 304. Sintetiniams ir vilnoniams skalbiniams yra pritaikyta palaipsninio atšaldymo sistema, kuri leidžia išvengti skalbinių „terminio šoko“. Visi išoriniai apdangalai yra sukonstruoti taip apgalvotai, kad labai paprasta atlikti serviso darbus. Mašinos gaminamos elektrinio ir garinio kaitinimo išpildymu. Jos gali būti jungiamos prie šalto-karšto vandens magistralių, arba tik prie šalto vandens. Daugiau informacijos žiūr. techninių charakteristikų lentelėje. Mašinos iki - 55 kg. užkrovimo masės yra gaminamos su elektriniu arba gariniu kaitinimu, o nuo - 63 kg. tik su gariniu kaitinimu. Visos mašinos atitinka CE standartų reikalavimus.

 

 

info@astra.lt


Sprendimas: D.Baladinskas