|EN| |RU|

GAMINIAI IŠ NERŪDIJANČIO PLIENO

Šildymo technika

Gatvių valymo įrenginiai

pramoninė Skalbimo technika

Mechaninio apdirbimo detalės

Kiti gaminiai

G 1000; g 1200

Lyginimo volai G 1000 ir G 1200 yra patys mažiausi. Jie yra labai paprastos konstrukcijos ir yra skirti mažoms skalbykloms. Jais galima lyginti skalbinius kurių drėgnumas 10-15%.Išlyginami skalbiniai yra puikios kokybės. Lyginamas skalbinys grįžta į operatoriaus pusę todėl įrengimą galima statyti prie pat sienos.  Jie yra patogūs naudoti ir yra saugūs net nepatyrusiam darbuotojui. Šie lyginimo volai yra labai patikimi.  

G 100/25; G 120/25

Šie lyginimo volai yra sukonstruoti praplečiant volų G 1000 ir G 1200 eilę. Jų volo skersmuo didesnis ir yra 250 mm. Didesnė ir galingesnė yra elektra kaitinama lyginimo plyta. Tai užtikrina didesnį našumą ir dar geresnę lyginimo kokybę. Šie lyginimo volai skirti vaikų darželiams, mažiems viešbučiams, nedidelėms savitarnos skalbykloms. Jais galima lyginti skalbinius kurių drėgnumas 10-15%.Išlyginami skalbiniai yra puikios kokybės. Lyginamas skalbinys grįžta į operatoriaus pusę todėl      įrengimą galima statyti prie pat sienos.  Jie yra patogūs naudoti ir yra saugūs net nepatyrusiam darbuotojui. Šie lyginimo volai yra labai patikimi.  

G 1400A; G 1600A; G 2000A

Šie lyginimo volai yra skirti profesionaliam naudojimui, yra stiprūs ir patikimi. Jų eksplotacinės išlaidos yra palyginti mažos. Jais paprasta lyginti. Didelis 300 mm volo skersmuo užtikrina gerą lyginimo kokybę. Lyginimo volams yra specialiai sukurtas elektroninis termostatas, kaitinimo elementai, plyta ir kiti komponentai. Voluose įmontuota garo nutraukimo sistema kuri užtikrina didesnį našumą, o taip pat skalbiniai gali būti drėgnesni(20-30%). Lyginimo greitis reguliuojamas nuo 1,6 iki 5m/min.  Kadangi lyginamas skalbinys grįžta į operatoriaus pusę, volus galima statyti prie pat sienos. Gerai išnaudojamas skalbyklos plotas. Lyginimo voluose gali buti sumontuoti monetiniai  mechanizmai naudojami savitarnos skalbyklose. 

G 15-35; G 18-35; G 21-35; G 26-35

Lyginimo-džiovinimo mašinos (kalandrai) yra naujausios konstrukcijos. Tuo pačiu jos pasižymi konstruktyviniu paprastumu, dideliu našumu ir puikia džiovinimo-lyginimo kokybe. Čia skalbinys specialių lyginimo juostų pagalba apridenamas aplink įkaitusį chromuoto plieno volą, išdžiovinamas ir išlygintas grįžta į operatoriaus pusę. Naujas skalbinys į lyginimo zoną patenka judančių padavimo joustų pagalba. Lyginimo greitis reguliuojamas nuo 1,6 iki 5m/min. Visi šie volai gali būti gaminami su elektriniu arba dujiniu kaitinimu. Dujiniam kaitinimui panaudoti orginalūs degikliai. Elektroninis termostatas specialiai sukurtas šioms mašinoms užtikrina temperatūros reguliavimo tikslumą, taupo energiją ir užtikrina gerą našumą. Yra įmontuotas apsauginis termostatas  bei slėgio jungikliai . Yra puikus priėjimas atliekant mašinų servisą. Elektros sistema yra atskirta nuo dujų sistemos. Mašinos yra labai tvirtos, gerai atrodančios, dažytos epoksidiniais dažais. Kadangi lyginimo metu skalbiniai grįžta į tą pačią pusę lyginimo mašinas galima statyti prie pat sienos. Visos mašinos yra sertifikuotos ir atitinka griežčiausius CE reikalavimus, o taip pat išbandytos Gastec (0063) laboratorijoje. Šie lyginimo volai yra 325 mm diametro ir 1,5; 1,8; 2,1 ir net 2,6m. lyginimo pločio.

 

info@astra.lt


Sprendimas: D.Baladinskas