|EN| |RU|

KONTAKTAI

 

AB MAŠINŲ GAMYKLA "ASTRA"


Ulonų 33
LT-62161, Alytus
Tel. +370 315 51976, +370 315 52176

Fax +370 315 52265
E-mail:
info@astra.lt

 

Marketingo skyrius

Pareigos

El. paštas

Telefonas (faksas)

Vaidas Liesionis
Ru, En, Fr, Pl

Generalinis direktorius. Talpos, slėgiminiai indai

vaidas@astra.lt

+370 315 73497

+370 687 56780

Viktoras Bondarevas

En, Ru, De

Šildymo katilų padalinio vadovas

viktoras@astra.lt

+370 315 75251

+370 615 11777

Prekyba nerūdijančio plieno detalėmis ir skalbimo technika

Pavel Gulko
Ru, En

Skalbimo technikos pardavimų vadovas

pavel@astra.lt
www.skalbykloms.lt

+370 315 75612
+370 610 19601

Pirkimų skyrius

Edvardas Salickas

Skyriaus viršininkas

edvardas@astra.lt

+370 315 73179
faksas
+370 315 52349

+370 698 79201

Buhalterija

Algina Banaitytė

Vyr. buhalterė

algina@astra.lt

+370 315 73832

Serviso skyrius

Audijus Aukštikalnis

Vadybininkas

audijus@astra.lt

+370 37 407543
+370 687 32031

info@astra.lt


Sprendimas: D.Baladinskas